Familja Koci nga Polaci i Skenderajt merr lajmin e hidhur, u vdes familjari i tyre

Familja Koci nga Polaci i Skenderajt sot ka marrur lajmin e hidhur për vdekjen e familjarit të tyre, Pajazit Koca, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjaret e tij nëpërmjetë rrjetit social në facebook.

Varrimi i të ndjerit behët sot me datë 26.07.2022 në varrezat e Poalcit “të ura” në ora 18:00.

Njoftimi i Plotë:

Te dashur familiär miq dhe dashamir me dhimbje e pikllim te Thell ju njoftojm se sod me daten 25,07,22 dërroj jet Babai yn idashur Pajazit Koca varrimi behet neser te varrezat e polacit e ashtu qujtur te URA 26,07,22 ne ora 18:00 Allahu te shperblefte me Xhenet

May be an image of 1 person, fruit and outdoors

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *