Kërcët stupci në këtë fshat të Skenderajt, e rrahin edhe zyrtari policor qe ndërhyri

Pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuar njëri nga ta i mitur, janë rrahur ndërmjet vete. Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Vitak, të Komunës se Skenderajt!

Në posedim tek njëri nga të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një armë pa fishek.

Njëri nga të dyshuarit ka kanosur edhe zyrtarin policor i cili ka qenë i angazhuar në rast.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Rasti nën hetime.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *