Angela Martini të ‘ik’ trurin në imazhet e reja

Modelja, Angela Martini, është një prej modeleve më të bukura shqiptare, si dhe një ndër më të pasurat.

Bukuroshja mahnit me linjat e admirueshme trupore sa herë që poston imazhe të reja, shkruan Kosovarja.

Po kështu veproi edhe së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket tejet provokative dhe joshëse. E veshur me rroba të brendshme ngjyrë të zezë, ajo duket aq sensuale dhe sexy.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *