Luana Vjollca nuk i ndalë postimet joshëse nga pushimet në Spanjë

E mirënjohura Luana Vjollca, së fundi ka udhëtuar drejt Spanjës.

Nga atje nuk po mungojnë imazhe mjaftë joshëse dhe provokuese në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Për të mbajtur aktivë ndjekësit e saj nuk po ndalet me postimin e fotografive ku edhe sot ka marr vëmendjen e dy milion ndjekësve.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *