Tek Kejvina Kthella ‘shkrihet’ e portokallta, shfaqet joshëse në fotosesionin e ri

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella vazhdon të jetë në fokus të aparatit me fotosesione të reja, shkruan Kosovarja.

Së fundmi modelja ka sjellur për fansat në Instagram disa imazhe të reja që nuk kaluan pa vëmendjen e ndjekësve të saj e që janë të shumtë.

Bukuroshja bionde e veshur me një fustan ngjyrë portokalli, të shkurtër të hapur tek pjesa e dekoltesë dhe barkut, vuri në pah linjat mahnitëse të trupit.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *