E kritikoi për pamjen, Antonela pIas në OFENDlME ndaj fanses: Tr*pe…(Video+Foto)

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Atonela Berisha, ka publikoi një video krahas së cilës shkruan: Unë kur shoh videot në “Big Brother”, duke bërë disa mimika me fytyrë. Nërkohë zëri në sfond thotë: “Paskam ndenjur shumë bukur. S’e paskam tepruar askund. Shumë bukur paskam ndenjur”

Por vëmendja është përqendruar edhe në seksionin e komenteve ku një ndjekëse i shkruan Antonelës: “E kemi parë bukurinë tënde”

Ndërsa ish-banroja e BBV nuk ka ngurruar të përgjigjet ashpër ndaj ndjekëses duke e ofenduar: “Nuk ishte për bukuri trape”- shkruan ajo

Edhe pas përfundmit të emisionit të Për’puthen, ish-konkurrentja e sezonit të dytë Antonela Berisha, ia ka arritur të ruajë vëmendjen dhe famën. Madje ajo u bë pjesë edhe e “Big Brother Vip 1”, ku u përfol jo pak për jetën e saj. Ajo gjithashtu pati një debat të ashpër me Big Mamën, ku kjo e fundit vendosi të largohej nga shtëpia.

@antonelaberisha #antonelaberisha #fyyyyyyyyyyyyyyyy #albanian #bigbrothervipalbania #shkodra #loveyou #foryoupage #fakelove #fyp #naqe #bbvip #bbv ♬ original sound – Video…?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *