‘I nxorrën të gjitha’, Greta Koçi merr mesazhin e papritur pas koncertit: Çfarë nuk po shikojmë!

Greta Koçi ka marrë mesazhe të shumta për veshjen e saj në koncertin e fundit.

Disa prej mesazheve këngëtarja i ka publikuar në Instastory dhe duket se është në të njëjtin mendim me fansat e saj, të cilët janë habitur që ajo ka dalë në skenë me xhinse e bluze ndërsa këngëtaret e tjera dalin me rroba shume te hapura.

“Veshja shumë mirë se kohët e fundit s’po dihet a shkojnë të dëgjojnë muzikë të mirë apo të shohin këngëtare të zhveshura deri në maksimum duke bërë vallezim”, i shkruan një ndjekëse Gretës kurse këngëtarja e falenderon.

“Akoma s’kam parë një këngëtare që shkon kaq e thjeshtë në koncertin e saj po lyhen e stërlyhen Shumë respekte, më habite shumë”, i shkruan një tjetër Gretës.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *