“Isha ende e v*rgjër…”, Armina Mevlani na la pa fjalë me foton e fundit

Blogerja dhe moderatorja Armina Mevlani rezilon shpesh biseda me ndjekësit e saj në Instagram, ku shprehet me sinqeritet për jetën e saj private, Në intervistën e fundit virtuale, një përdorues i rrjeteve sociale i ka kërkuar Arminës një foto nga mosha 18-20 vjeçare dhe Mevlani nuk ia ka refuzuar kërkesën, madje ka dhënë detaje edhe më të tepërta.

“Ja ku është, isha ende e vi rgjër këtu”, ka shkruar Armina krah fotos dhe sigurisht që përshkrimi ka ngjallur kureshtjen e ndjekësve dhe medias rozë.

Ndërkohë një tjetër e ka pyetur edhe nëse ka menduar që ta reduktojë madhësinë e gjoksit, por Armina u shpreh se e ka menduar, por ka fr ikë nga operacionet në përgjithësi.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *