PërpIasjet në Kosovë! Deputeti shqiptar lë nam, ngatërron flamurin e Kosovës me… (FOTO)

Tensionet në veri të Kosovës, kanë shqetësuar jo pak shqiptarët nga të dy anët e kufirit.

Një nga politikanët shumë të shqetësuar për ngjarjet në Mitrovicë, duket se është Xhelal Mziu, deputet i Partisë Demokratike.

Mziu ka bërë një status për rëndësinë e reciprocitetit dhe KFOR-it, NATO-s, SHBA-ve dhe BE-së, por ai ka bërë një gafë në reagimin e tij.

Në vend të flamurit të Kosovës, Mziu ka vendosur flamurin e Somalisë!

Me siguri, kjo ka ndodhur nga shpejtësia e madhe për të denoncuar lidhjet e Edi Ramës me Vuçiqin…

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *