Sa shpejt ikin vitet, shikoni sa qenka rritur vajza e Robertit dhe Nora Istrefit (VIDEO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet më të komentuara të showbizit. Ata janë ndarë kohë më parë nga njëri tjetri por cifti janë prindër të një vajze.

Rene si duket tashmë i është bërë si shoqe mami Norës. Kjo pasi këngëtarja ka ndarë disa video të vajzës nga pushimet që po kalojnë së bashku.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *