As bjonde e as brune, Loredana do iu mahnisë me pamjen e saj të re (Video+Foto)

Reperja shqiptar ee Kosovës, Loredana Zefi, është një nga më të sukseshmet me tregun e saj që shtrihet kryesisht në Gjermani, Zvicër, Shqipëri dhe Kosovë. Artistja numëron miliona klikime në projektet e saj muzikore, ndërsa përgjatë viteve është vlerësuar edhe me çmime të rëndësishme në këtë industri.

Përveç muzikës, Loredana veçon nga koleget për stilin e saj të të veshurit, ku gjithmonë ruan pamjen “gansta”, me marka të kushtueshme dhe thuajse kurrë nuk shfaqet e zhveshur në klipe.

Ndërkohë që kryesisht jemi mësuar ta shohim bjonde, reperja ka bërë një ndryshim drastik ditën e djeshme duke u shfaqur me flokë portokalli në të kuqerremtë.

Lori duket mjaft ndryshe kështu dhe shumë bukur!/ GOTA NEWS ALBANIA

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *