Ermal Mamaqi rrënqeth për 7-vjeçaren: Vajza nuk vjen më, lamtumirë Jonada jonë

Shumë personazhe VIP kanë reaguar në rrjete sociale mbi ngjarjen e rëndë që ndodhi në bregun e Potamit në Himarë, ku humbi jetën në mënyrë trag jike nga një mjet lundrimi i dalë jashtë kontrollit, një vajzë 7-vjeçare.

Së fundmi, ka bërë një reagim edhe këngëtari dhe aktori i njohur , Ermal Mamaqi.

Ai ka publikuar foton e vogëlushes si dhe të babait të saj që qan me ngashërim në breg të detit.

Ermali shkruan se dh imbja më e madhe që mund të provojë njeriu është kur prindi jeton pas vd ekjes së fëmijës. “Vajza nuk vjen më… Të paktën tani është në një vend më të mirë se këtu. Lamtumirë Jonada jonë”, shkruan Ermal Mamaqi ndër të tjera.

Postimi i plotë i Ermal Mamaqit në rrjetin social Instagram:

Prindi që jeton pas vd ek jes së fëmijës;

Kjo është dh imbja më e madhe që mund të provojë njeriu…

Ky Piloti i Vd ek jes do ja bënte më të lehtë familjarëve dhe neve nëse do tregonte pak pendesë në momentin e tr ag jedisë.

Të tjerat varja… Vajza nuk vjen më…

Të paktën tani është në një vend më të mirë se këtu.

Lamtumirë Jonada jonë.

Si emri jot, Deti Jon të deshi aq shumë sa të mori përgjithmonë…

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *