I prekur pa masë, edhe Noizy reagon për ngjarjen e rëndë me 7-vjeçaren (Foto)

Një ngjarje tro nditëse ka ndodhur dje në Himarë, ku një gomone la të vdekur një vajzë 7-vjeçare e cila po lahej në det.

Lajm ky që tronditi të gjithë dhe pati reagime të shumta edhe nga fytyra publike, të cilët mbetën të sho kuar nga kjo ngjarje.

Edhe reperi i njohur, Noizy ka reaguar mbi këtë ngjarje të trishtë.

Në InstaStory ka shpërndarë imazhin e vajzës dhe ka shkruar një mbishkrim.

“Po ca faji pate ti o dritë”- kishte shkruar reperi.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *