Pamjet epike! Në aksion për të sekuestruar motorët e ujit, polici bie në det (Video)

Policia e Shtetit, një ditë pas tragjedisë në Himarë ku u vra një e mitur nga një gomone, ka nisur kontrollet në breg të detit.

Siç duket edhe nga pamjet e publikuara teksa policët tërhiqnin në breg një gomone, njëri prej tyre ka rënë në det.

Më pas, të gjithë të tjerët, kanë lënë për pak minuta pezull punën që po bënin dhe jana angazhuar të gjithë si ekip që të nxirrnin kolegun nga uji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *