’50 mijë euro për dy net me ty’, fansi i bën kërkesën e pazakontë Dafina Zeqirit (VIDEO)

Janë të shumta rastet kur kemi dëgjuar për veprimet e çmendura që kanë bërë fansat për idhujt e tyre. Megjithatë, njëri prej tyre, adhurues i Dafina Zeqirit ka bërë një veprim të pazakontë. Në një video, shihet një djalë që kërkon të kalojë pak kohë me këngëtaren.

Ai e ka shprehur këtë dëshirë publikisht përmes videos që është bërë virale në TikTok, ku dëgjohet duke thënë: “Dafina Zeqiri 50 mijë euro dy netë me ty. Kur të duash ti vetëm kontaktom. Të lutem, vdes për ty. Të dua shumë,” dëgjohet të thotë personi në video.

Ndërkohë, kujtojmë që prej shumë vitesh ylli i estradës shqiptare po shijon lidhjen e dashurisë me Dj Geek dhe duket se janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *