Çfarë ka ndodhur me Flor Mumajesin? Këngëtari na shtangu me veprimin e fundit

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ndonëse nuk ka publikuar hite të reja nuk i ka munguar asnjëherë mbështetja nga fansat e tij.

Por kohët e fundit Flori jo vetëm që nuk ka publikuar këngë por ka fshirë fotot dhe videot në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”.

Jo vetëm që nuk ka fshirë postimet por këngëtari nuk ka postuar më as në “Facebook” që prej datës 2 Maj të këtij viti.

Flori gjithashtu nuk ka ende asnjë llogari në rrjetin social më të përdorur “Tik Tok”.

Mos vallë Flori po mendon për një fillim të ri?

Ende nuk dihet pse është bërë kjo lëvizje e këngëtarit por shpejt do e zbulojmë.

Kujtojmë se këngëtari ishte pjesmarrës edhe në festën e zhvilluar për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian së bashku me Brunon dhe Klajdi Harunin ku sollën një performacë të mrekullueshme dhe bënë publikun të kërcente së bashku me ta.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *