Deklarata e FORTË: Dikush është i interesuar që Bora dhe Donaldi të martohen

Edhe njëherë,dyshja Bora-Donald e gjetën rrugën drejt ekraneve tona ose të paktën kështu përflitet.

Mes zërash se Donaldi do të jetë pjesë e projektit të ri të moderatores,një koment midis Borës dhe ish-konkurentes së “Për’puthen” Ritvana Fetahu ndezi Boratorsat anë e mbanë, bëjmë sëbashku një përmbledhje:

Jo shumë kohë më parë,Ritvana postoi video në Instastory me shoqen e saj duke dëgjuar këngën “Nuk je” të Donaldit dhe etiketoi Borën me shkrimin:”Dikush këtu është shumë e interesuar që Bora dhe Donaldi të martohen.

A ke pranuar akoma Bora të qetësohet Binda(shoqja e Ritvanës dhe fanse e çiftit)Nuk do mend që Bora nuk ktheu përgjigje,të paktën publikisht por historia nuk mbaroi këtu.

Bora Zemani konfirmoi se do të jetë pjesë e “Dancing With the Stars” dhe në videon e publikuar,Ritvana i shkruan:”Mezi presim,sidomos Binda” dhe etiketon shoqen Bora kësaj here e theu heshtjen dhe ja ktheu me dy zemra.

E bëtë lidhjen apo akoma? Shoqja e Ritvanës,fanse e çiftit mezi pret emisionin e ri që thuhet se do bashkojë edhe njëherë dyshen përpara ekranit.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *