Bëri dedikim për Borën me fjalët e saj, Trixa i kundërpërgjigjet DIREKT Donaldit

Në këngën “Faj” të dedikuar Donaldit gjatë qëndrimit në Big Brother Vip, Beatrix thoshte: “Sy në sy pa fjalë po më kupton”.

Ndërkohë tani që gjithçka mes dyshes ka përfunduar, Donaldi është rikthyer me Borën dhe ka zbuluar një varg që i ka dedikuar moderatores në këngën e cila do publikohet së shpejti.

“Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”, shkruante Donaldi, duke shtuar se kënga do publikohet në vijim.

Menjëherë përdoruesit e rrjeteve sociale e vunë re ngjashmërinë dhe akùzuan Donaldin për “kopjac” .

E pas fansave ishte radha e vetë artistes që të reagonte. Në një postim të fundit në Twitter, Trixa ka shkruar:

“Do pak sultjash/hashure se është recetë origjinale të paktën”.

Besojmë që nuk ka nevojë për koment, diss-i është i qartë…

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *