E rë ndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 35-vjeçar i ka dhënë fund je tës duke prerë dam arët teksa ndodhej në banesën e tij.

“Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e du arve dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *