Video/ Pl as sërish në jug, pronari i restorantit godet me thi kë klientin në Sarandë

Një sherr ka ndodhur sot në Sarandë mes pronarit të një lokali dhe turisti.

Siç raportohet paraprakisht, pronari i restorantit ka përzënë klientët nga lokali dhe më pas ka nxjerrë thikën dhe ka goditur njërin prej tyre.

Nuk dihen ende se çfarë ka ndodhur në këtë ambient që ka çuar në përdorimin e armës së ftohtë.

Video që po shihni është xhiruar në një restorant ën Sarandë, ku klienti ka patur një përplasje me pronarin, i cili e ndjek në rrugë me thikë në dorë. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia për ngjarjen në fjalë apo identitetet e personave të përfshirë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *