(Foto) Më e mirë nëna se e bija! Ja nga e ka marrë gjithë bukurinë Bora Zemani

Bora Zemani, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në show-bizz. Që kur ajo hyri në Big Brother dhe u puth me Donaldin, Bora ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Por, duket kjo nuk po e mërzit aq shumë moderatoren, pasi ajo po vazhdon jetën e saj sikurse çdo herë.

Ani pse djali i saj, Arbori, është gjëja më e rëndësishme në jetën e saj, Bora prindërit e saj i ka pjesë të pandashme. E duket se Bora i ka ngjarë shumë nënës së saj, Ermira Nakuci,pasi edhe ajo duket një zonjë e vërtetë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *