(Foto) Me pushime në ishullin e paskanikëve/ Nuk e keni idenë se çfarë ylli e paska vajzën Blendi Fevziu

Blendi Fevziu ndodhet në Mykonos të Greqisë, ku ka bërë edhe një emision prej andej.

Fevziu ka postuar edhe disa fotografi, ku gjithë vëmendjen e ka marrë vajza e tij Mishel.

Megjithëse ajo është bukuroshe dhe vajzë e një gazetari të njohur, Nishel nuk është një personazh i rrjeteve sociale.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *