Me kë e ka? Ilir Shaqiri del me mesazhin e koduar: Nuk po ëndërroj me sy hapur (FOTO)

Pas fitores së “Big Brother VIP”, balerini i njohur, Ilir Shaqiri është shpërngulur momentalisht në Shqipëri.

Ai duket se është aktivizuar me televizionin, por njëherazi është bërë edhe shumë aktiv në rrjetet sociale.

Iliri ndan vazhdimisht foto dhe video, ku nuk mungojnë as “thumbat” online.

Këtë herë, balerini ka postuar në Instagram një foto të tijën, krahas së cilës ka shkruar: “Nuk po ëndërroj me sy hapur, dua thjesht t’i them gjërat siç janë”.

Nuk dihet se për kë e ka këtë mesazh Iliri, por aludimet e fansave kanë qenë të shumta. Gjithçka mbetet për tu sqaruar nga vetë ai, ndoshta me një postim të dytë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *