‘Janë thjesht ëndrra”/ Spartak Ngjela i kthehet qytetarit dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela paralajmëroi mbrëmjen e djeshme përmes një postimi në rrjetet sociale se shumë shpejtë drejtësia e re që tashmë është marrë në dorë nga Amerika do të veprojë edhe ndaj Ilir Metës e Sali Berishës.

Sipas tij, pikërisht kësaj ‘go ditje’ i druhen Meta me Berishën dhe ndaj po përjetojnë acarim mendor.

Mirëpo një qytetar i komenton Ngjelës duke i shkruar se këto janë thjesht ëndrra se SPAK nuk do të arr estojë asnjërin prej tyre.

“Avokat, keto jane thjesht endra! spaku nuk do kapi asnje nga këta”, i shkruan qytetari.

Pas këtij komenti i menjëhershëm ka qenë reagimi i avokat Spartak Ngjelës.

“Hahahaha Domethënë Amerika… hahahaha.

Po të dh imbsen, çoju pak bukë e djathë atje ku do të shkojnë”, i shkruan Ngjela.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *