Pushuesit ikën, Drimadhes vjen me oferta: Çadra me shezlongë dhe dy birra falas për 10 mijë lekë

Një pushues shqiptar i vendosur për të rregulluar imazhin e kripur të Jugut ka vendosur të ndajë me të tjerët vendin ku ai pushon gjatë sezonit veror.

I riu shkruan se në Drimadhes, një çadër me dy shezlonge dhe dy birra falas të ofrohen për vetëm 10 mijë lekë të vjetra.

Ai thekson se kjo ofertë ka qenë dhe vjet dhe subjekti nuk është prekur nga rritja e çmimeve.

Të gjithë jemi në dijeni të pastërtisë dhe rregullit që të ofron plazhi i Drymades dhe qëllimi i këtij postimi është afrimi i turistëve të huaj.

Ai shkruan: “Pershendetje JOQ jam nje pushues qe dhe vjet i kam bere pushimet ne Drymades dhe doja qe ta zbusja pak NAMIN E ZI te jugut per cmimet e larta te shazllonave per ato subjekte qe duan te fitojne sa per gjithe vitin.

Dhe ne suport te atyre nerzve qe vertet duan te punojne me djerse. Eshte e njejta oferte qe ka qen dhe vjet fotot i bera sapo mberrita“.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *