Mëngjes i errët! 25-vjeçarja në Durrës hidhet nga ballkoni, ndërron jetë në vend

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Durrës.

Një vajzë e re me iniciale I. V., 25 vjeçe i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

E ndjera ka ndërruar jetë në vend, ndërsa ende nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë të renë të marrë këtë vendim.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasja I. V., 25 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *