Befason Ylli Limani, i shpreh ‘dashurinë’ reperes shqiptare në koncert (VIDEO)

Loredana dhe Ylli Limani janë padyshim ndër artistët më të pëlqyer, të cilët gëzojnë një miqësi të ngushtë prej vitesh. Së fundmi, është bërë virale një video, ku shihet Loredana e cila ka marrë në një prej koncerteve që ka mbajtur këngëtari së fundmi.

Në një moment, gjatë performacnës, Ylli thotë ‘Loredana, të duaaaaaa’. Reperja nuk bën asnjë reagim por vijon të këndojë dhe kërcejë me këngën e tij dhe Noizy-t. Ky moment është kapur nga fansat, të cilët më pas e kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Kujtojmë që Loredana është mjaft e komentuar jo vetëm për muzikën që bën por edhe për jetën personale. Marrëdhënia e trazuar me Mozzikun, babain e vajzës së saj, ribashkimi dhe ndarja, dhe së fundmi miqësia me Noizy-n ka bërë që të përflitet kaq shumë.

VIDEO:

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *