Hajde-hajde! Mësuesja ngel shtatzënë pa dashje me nxënësin, në mëngjes e kupton kush ishte

Një ish-mësuese ka treguar se mbeti shtatzënë nga një student i saj dhe këtë e kuptoi vetëm mëngjesin e ditës së nesërme.

Amy Kupps mbeti shtatzënë, gjatë një festë në klub nate, sipas mediave të huaja.

Pas festës ajo shkoi në shtëpi me një djalë që nuk e njihte, por për të cilin tha se ishte i pashëm.

Por rezultoi që ish-mësuesja, tashmë modele në “OnlyFans”, në fakt e kishte takuar djalin në fjalë më përpara, në klasën e saj.

Kupps u kujtua se në fakt djali më të cilin kishte kaluar një natë ishte një ish student i saj, kur ky e fundit e quajti “Zysha Kupps”.

Tani, 33-vjeçarja po përgatitet për lindjen e fëmijës së saj të tretë. Amy thotë se ka zgjedhur ta rrisë fëmijën si një nënë beqare.

Po ashtu ajo është shprehur se dëshiron të filmojë lindjen për të ndarë më vonë përvojën me fansat e saj.

“Po e bëj që të mund ta ndaj përvojën me fansat e mi”,-tha modelja, e cila tani është shtatzënë në muajin e gjashtë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *