E kishte pa larë makinën, të rinjtë i bëjnë surprizën e paparë shokut të tyre (FOTO)

Të gjithë i mbajmë mend “Memet” me makinat e palara.

Shkrime nga më të ndryshmet në xhamat e pasim me pluhur të makinave shpesh merrnin dhenë.

Por disa djem nga fshatrat e Korçës, duket se kanë vendosur ta marrin seriozisht këtë shaka, shkruan Mega News.

Teksa ata shpesh talleshin me një shokun e tyre për shkak të makinës së palarë, ata duket se kanë vendosur të mbledhin vetë para, dhe ti vendosin në xhamin e pasim të makinës së shokut të tyre, madje duke lënë edhe një kusur të këndshëm.

Mesazhi është publikuar nga JOQ Albania:

“Pershendetje JOQ. Sot ne nje fshat t korces. Esh ber x gallat me teper pasi pronari makines shoku jon skish leka dhe ne i thoshim laje laje dhe ai tha skam ne i vum lekat laje dhe kusurin mbaje?”

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *