‘Nami’ në rrjet, ndodh fenomeni i pazakontë në mes të detit në Durrës (VIDEO)

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës.

Një tornado me përmasa të vogla është formuar në det, pak metra larg bregut, ndërsa moti i keq dhe shirat kanë pushtuar Shqipërinë prej dy ditësh.

Në videon që shoqëron këtë lajm, duket tornadoja e formuar në detin e trazuar ndërsa vranësirat kanë zëvendësuar diellin e mëngjesit në qytetin bregdetar.

Video:

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *