Nusja lë të fejuarin, zhduket nga aeroporti bashkë me paratë e dasmës

Një nuse br aktisi të fejuarin e saj në aeroport dhe iku me valixhet e tij dhe 5 mijë paund.

Çifti, rreth të 40-tave, ishin fejuar disa ditë më parë dhe po shkonin në Romë për t’u martuar.

Por kur burri shkoi në tualet, nusja e ardhshme përfitoi nga rasti për të marrë gjithçka me vete. Burri i tha stafit të aeroportit se ajo i kishte marrë 5 mijë paund që kishte mbledhur për dasmën.

Një dëshmitar tha: “Ai ishte copëtuar. Mesa duket, ata ishin takuar vetëm kohët e fundit dhe ai kishte rënë kokë e këmbë në dashuri me të.

Ai i kishte propozuar një ditë më parë dhe ajo kishte pranuar.

Ata thanë se kishin planifikuar të martoheshin në Romë dhe ishin gati të fluturonin atje. Stafi e kërkonte kudo, por ajo nuk u gjet askund.

Nuk ishte as e qartë nëse ajo kishte dalë nga aeroporti apo do të shkonte në një vend tjetër. Në fund u thirr policia”, tha dëshmitari.

Kjo histori është bërë virale në rrjet dhe ka ngjallur komente dhe reagime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Një histori që ngjan si skenar filmash dhe telenovelash, por është realitet.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *