Zot na ruaj! Shqiptari GODlTET nga rrufeja dhe humb jetën (Emri+Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Llaushë të Skënderajt, ku rrufeja goditi një person dhe si pasojë humbi jetën.

Xhavit Babaj nga ky fshat u godit nga rrufeja. Më pas u dërgua në QKUK, ku humbi jetën sot në mëngjes.

Familjarët kanë njoftuar se va rrimi i tij do të bëhet nesër në mesditë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *