Humbje e madhe! Shuhet parakohe aktorja shumë e njohur (Emri+Foto)

Aktorja Robyn Griggs, e njohur më së shumti për rolet në telenovelat “Another World” dhe “One Life to Live” ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare. Lajmin e trishtë e bëri me dije një mik i saj. Aktorja kishte zbuluar më parë se ishte pr ekur nga ka nce ri i qafës së mi tr ës.

“Përshëndetje të gjithëve. Me zemër të rëndë, jam i pikëlluar të njoftoj vd ek jen e Robyn. Megjithatë, ajo nuk po v uan më dhe do të donte që ne ta kujtojmë atë dhe kujtimet e mira. Nuk do ta harroj kurrë se sa e hapur ishte ajo për të treguar historitë e saj dhe pranoi që unë ta ndihmoja ta tregonte atë.”

Ajo dokumentoi betejat e saj shëndetësore gjatë dy viteve të fundit në rrjete sociale. Në korrik, ajo postoi një përditësim ku mes të tjerash thoshte: “Kam 4 t um or e të reja. 2 t um or e të reja në mëlçinë time, një në muskulin e barkut dhe një i madh në nyjen limfatike në anën e djathtë.”

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *