Befason Arbana Osmani, për të “Big Brother VIP” ishte më i bukur pa Donaldin

Pasi Einxhel dha dje lajmin e ëmbël se ajo dhe Dj Dagz jan në pritje të një bebushi, të shumtë kanë qenë personazhet publik që janë emocionuar.

Mes tyre edhe Arbana Osmani.

Moderatorja e “Big Brother VIP” entuziaste për lajmin ka ndarë në Instagramin e saj momentet më të bukura sipas saj të reality shoë-t.

Por e gjeni dot kë harroi?

Pikërisht Donaldin, të cilin vetë moderatorja e ka quajtur lezetin e “Big Brother VIP”.

Pas Donaldit gjithashtu edhe Beatrixën të cilës i dhuruan një tufë me momente të pakëndshme para gjithë Shqipërisë.

Pra për Arbanën “Big Brother” paska qenë i bukur me Sabianin, Fifin, Dagz dhe PM, Einxhel, Iliri, por pa Donaldin dhe pa Beatrix. Ndjekës e komentues të shumtë kanë “reaguar” në këtë postim të Arbanës duke kujtuar se kush e bëri shoë-n e vërtetë i cili i mbushi mirë xhepat e produksionit.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *