Bëmë mama të të ngjaj, vajza e Arjola Demirit merr vëmendjen e gjithë rrjetit (FOTO)

“Bëmë mama të të ngjaj!” Kjo shprehje i shkon shumë përshtat aktores Arjola Demiri dhe vajzës së saj.

Ish-banorja e Big Brother Vip ka postuar së fundmi një foto të vajzës së saj të madhe Helgës, e cila duket si një kopje e së ëmës.

“Po kur u rrite moj bebe,” – shkruan Arjola krahas fotos në Instastory, duke e shoqëruar me një emoji.

Eksperienca në Big Brother Vip dhe gjitha ngjarjet që e pasuan atë e kanë shëndrruar aktoren në një nga personazhet me të ndjekura në rrjetet sociale.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *