Einxhel dhe Dagz konfirmuan se po bëhën prindër, Dj PM lë komentin epik në postim (FOTO)

Einxhel konfirmoi shtatzëninë duke postuar një video bashkë me Dagz , teksa ajo tregonte barkun e rrumbullakosur.

Ndonëse javë më parë çifti mohuan zërat rreth shtatzënisë së moderatores, tanimë nuk kanë pse ta fshehin.

Në videon që postoi Einxhel vëmendje mori komenti i Dj Pm-it mikut më të mirë të Dagzit që ndryshe e konsiderojnë njëri-tjetrin edhe si vëllezër.

“Eyyy Eyyy po bona axhi Pm tash, urime, urime”, ka shkruar Pajtimi.

Komenti i tij për pak minuta arriti qindra pëlqime nga ndjekësit e Einxhel.

Përveç Pm kanë komentuar edhe disa nga ish-banorët e Big Brother Vip.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *