Alketa Vejsiu thyen rregullin dhe nxjerr foton e rrallë: Do më mbajë në krahë gjithë jetën!

Ndonëse vetë ka qenë një person mediatik, familja e saj ka qenë një enigmë për publikun. Po flasim për Alketa Vejsiun, e cila ka pothuajse një jetë në ekranet shqiptare.

Kohëve të fundit moderatorja na ka prezantuar dhe folur më tepër mbi fëmijët e saj. Së fundmi Alketa ka ndarë një foto me djalin e saj, Lionel. Një moment i këndshëm, ku duket sikur ai po e mban Vejsiun në krahë.

Po aq special ishte edhe përshkrimi që Alketa i ka bërë fotos ku shkruan: “Çuni që do më mbajë në krah gjithë jetën.”

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *