‘E vetmja që e di është…’, Einxhel reagon për gjininë e bebit dhe tregon emrin (FOTO)

Mesa duket, kunata e Einxhel Shkirës është e vetmja që është në dijeni të gjinisë së mbesës apo nipit të saj, që pritet të vijë së shpejti në jetë.

Me postimet që Einxhel Shkira ka bërë para pak minutash në Instagram ka hedhur poshtë lajmet se ajo është në pritje të një vajzë, lajm që u përhap për shkak të një postimi të Monika Lubonjës.

”Uroj të duroni deri atëherë meqë po duroj edhe vet kaq shumë. Mos më pyesni mua se nuk e di gjininë, e vetmja që e di është halla e vet”, shkruan Einxheli në Instagram.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *