Gjenerata e të atit, s’do e besoni dot sa vite diferencë ka Adelina Tahiri nga burri i saj

Këngëtarja Adelina Tahiri, u bë pjesë e skenës muzijore që në rini të hershme, duke pasur mjaftë sukses.

Ndër vite u përfol për disa lidhje, por asnjëherë për diçka serioze dhe të konsoliduar E, dashuria e madhe e këngëtares duket se është avokati maqedonas, Serjoza, i cili thuhet të jetë milioner.

Serjoza është 54 vjeç ndërsa Adelina, 31. Pra çifti kanë 24 vite diferencë megjithatë kjo nuk ka ndikuar aspak te lidhja e tyre. Çifti janë të martuar dhe prindër të një djali.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *