I hëngri pulën! Shqiptari në Greqi i merr jetën qenit, policia i bën gjëmën e madhe

Një shqiptar në Greqi është arr estuar dhe është gjobitur me 30 mijë euro, pasi ka i ka marrë jetën me shufër hekuri një qeni endacak në Lagadha.

Sipas medieve greke, shqiptari pretendon se i mori jetën qenit, pasi kafsha i hëngri një pulë.

Ndaj emigrantit shqiptar, 44 vjeç, është ngritur një padi për vrv as je të kafshëve, ndërsa mësohet se në ditët në vijim Prokuroria do të nxjerrë verdiktin përfundimtar për të.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *