‘Çmendet’ moti në mes të gushtit, e pazakontë çfarë po ndodh në rrugët e Tiranës (VIDEO)

Paraditja e sotme u shoqërua me reshje shiu të rrëmbyeshme në kryeqytet duke sjellë përmbytje në disa zona.

Në VIDEO duket se uji ka prekur disa blloqe pallatesh, ndërsa njerëzit dhe makinat e kanë të vështirë të lëvizin lirshëm.

Gjatë ditës së sotme do të ketë reshje intesive shiu në të gjithë vendin

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *