Monika Lubonja nuse në Kosovë?! Einxhel Shkira sapo i nxorri ‘sekretin’ aktores (Foto)

Tani janë barazim! Gjatë ditës së djeshme një koment i Monika Lubonjës për fëmijën e Einxhel Shkirës, ku shprehej që ishte e bindur se ishte vajzë, bëri që ky të merrej si një “konfirmim” për gjininë e bebes.

Në një kohë kur moderatorja mezi e pranoi hapur shtatzëninë, komentet e mikeshave të saj marrin vëmendje të madhe për të zbuluar çdo detaj.

Së fundmi edhe Einxhel ia ka kthyer në të njëjtën monedhe Monikës, ku krahas një videoje brenda shtëpisësë Big Brother Vip, ku aktorja “parashikonte” shtatzëninë e Shkirës shkruan: “Po po i pari e ka thënë Dagz në fakt që e kishte mendjen e ndame. Kujdes mos të marrim edhe ty nuse Kosove.”

Kjo deklaratë e moderatores ka marrë një vëmendje të madhe, ku edhe vetë Lubonja nuk hezitoi t’i përgjigjej.

“Ty të lumtë goja. Unë jam gati të vi në Prishtinë,-shprehet e bindur aktorja.

Më herët kujtojmë që burime për Revistën Story thanë se aktorja po i jep fund beqarisë dhe është shumë e lumtur.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *