‘Pse e more Markun veç për lekë?’, Rudina revoItohet dhe i kthehet keq ndjekësit

Aktorja Rudina Dembacaj ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku këta të fundit i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet.

Një prej tyre e ka pyetur: Pse e more Markun veç për lekë?

Rudina nuk ia ka kursyer një përgjigje teksa i ka thënë: Po pse kaq zili o non, pse?! S’të ka dashur si Marku mua? Po hape mendjen se ndoshta gjen dhe ti dashuri!

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *