LAJMI FUNDIT/ Burri i merr jetën gruas me pistoIetë (DETAJET)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesdite në Mirditë.

Bëhet e ditur se një 61-vjeçar i ka marrë jetën bashkëshortes aksidentalisht ndërsa pastronte një ar më zja rr i.

Policia bën të ditur se Spitali Rajonal Rrëshen ka njoftuar sallën operative të Komisariatit të Policisë Mirditë, se ishte dërguar nga të afërmit e saj, për ndihmë mjekësore Vitore Pacuku.

Zonja ishte e pl agosur me ar më z jarri dhe për pasojë humbi dhe jetën.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Jezull ndërsa dyshohet se 61-vjeçari Paulin Pacuku ka qëlluar bashkëshorten e tij me ar më zj ar ri pist oletë ndërsa e pastronte.

Pacuku është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Mirditë, për veprime të mëtejshme procedurale, ndërsa ar ma e zja rr it pistoletë është sekuestruar në cilësinë e provës materiale.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *