‘Po të kisha pasur fat në dashuri do…’, Arjola Demiri habit me deklaratën (Video)

Aktorja Arjola Demiri po shijon disa ditë relaksi ku nuk kanë munguar as postimet në rrjetet sociale.

Por veçanërisht një postim i fundit ka marrë vëmendje të madhe. Aktorja publikoi në profilin e saj në TikTok një video ku shprehet: “Vetëm të kisha pasur fat në dashuri… e di ku kisha arrirë”

Ndjekësit menjëherë kanë shpërhyer në komente ndaj postimit të aktores, duke e komplimentuar dhe duke i thënë se “është ende e re” dhe “ka kohë për të gjetur dashurinë”.Një pjesë e mirë e komenteve janë pëlqyer nga vetë aktorja.

Ish-banorja e BBV provokon shpesh me postime të tilla në rrjetet sociale.

Aktorja publikoi më herët një foto ku pozon krah një busti në Bodrum të Turqisë.

@arjolademiriofficial #fypシ #fyp #arjolademiri #arjolademiri❤️ #arjolabbvip #arjola? #tetagjyli ♬ Originalton – ??‍♂️

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *