‘Spiunë koti…’/ Artan Hoxha nxjerr foton dhe zbulon vizitën e tij në Kremlin: Isha maskuar…(Foto)

Gazetari Artan Hoxha, me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka reaguar në lidhje me ngarjen në Gramsh, ku u kapën 3 spiunë.

Hoxha ironizon duke thënë se janë spiunë koti, pasi nuk ishin maskuar mirë.

Postimi i Artan Hoxhës:

Spiunë koti…

Edhe unë, në Kremlin, isha maskuar më bukur

Mbaja dhe syze me skelet të trashë, si Sami Ameni te “Fije qe priten”

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *