Horoskopi ditor për nesër, e Martë 23 Gusht 2022

Dashi
Në dashuri duhet të sqaroni diaa gjëra, nëse diçka nuk shkon, mbase duhet të kërkoni diku tjetër ku qëndron problemi. Në punë keni shumë gjëra për të organizuar, por shpërblimet do të vijnë së shpejti!

Demi
Hëna do të jetë në anën tuaj nga data 23, ndaj favorizohen takimet, sidomos ditën e enjte. Në punë, një projekt është gati të nisë: por kujdes me paratë, duhet të jesh kursimtar!

Binjaket
Mëngjesi fillon me përtaci dhe monotoni, por pasdite dashuria rimëkëmbet. Në punë, rikonfirmime janë rrugës: mos u dorëzo!

Gaforrja
Mëngjesi do të jetë më i mirë, ata që kanë përjetuar një krizë në dashuri tani mund ta fillojnë sërish normalen. Në punë mundohuni të qëndroni të qetë dhe të dëgjoni të gjitha propozimet, veçanërisht ato që vijnë nga miqtë!

Luani
Në dashuri ka ende disa probleme që lidhen me të kaluarën, por kjo dite është premtuese për takime të reja. Në punë, jeni shumë i zënë: ndoshta keni nevojë për para për të filluar një projekt?

Virgjëresha
Pasdite rikthehet qetësia, por përpiquni të mendoni për të ardhmen veçanërisht nëse keni një person në krah prej disa kohësh. Në punë, është koha për të përfunduar projektet!

Peshorja
Dashuria është mirë pasdite, por edhe atëherë, gjithçka varet nga ju. Dhe në vullnetin tuaj. Në punë, së shpejti do të arrini të përfundoni një projekt!

Akrepi
Epo dashuria, duket mirë, sepse Afërdita është në anën tuaj: dashuritë e reja sigurisht që nuk duhen nënvlerësuar. Në punë, tani mund të fitoni, por përpiquni të qëndroni të qetë sepse dikush po bën “kanotazh” kundër rrymës, domethënë kundër jush!

Shigjetari
Dita nis paksa e përmbajtur, ndaj është më mirë që çështjet e zemrës t’i shtyni për të martën. Në punë, përpiquni të prisni dhe merrni kohë të çmuar për të bërë zgjedhje më vonë!

Bricjapi
Pasdite pak e vështirë për ndjenjat, jeni gjithmonë kritikë. Ai/ajo mund të jetë edhe një ish-mbrapa, kush e di. Në punë, është fazë rikuperimi, por ndoshta ia vlen të merret parasysh një mundësi e re!

Ujori
Mirë gjërat në dashuri pasdite, por ju doni të sqaroni gjëra. Dhe këtë të hënë më shumë se kurrë. Në punë, përpiquni të rregulloni problemet, të zgjidhni gjithçka!

Peshqit
Pasditja në dashuri është premtuese: Afërdita është në anën tuaj, emocionet janë të garantuara. Në punë keni shumë për të bërë: o burra!

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *