Joo s’ka mundësi! Bashkimi bën ndryshimin e madh në pamje, s’do e njihni dot më (FOTO)

Bashkim Saiti ishte njëri ndër konkurrentët më të komentuar në sezonin e fundit të ‘Përputhen’. Ai vazhdon të mbetet mjaft i përfolur dhe tani që programi ka mbaruar.

Bashkimi është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë të gjithë vëmendjen. Ish-konkurrenti ka bërë një ndryshim drastik në look duke iu thënë “lamtumirë” flokëve të gjatë.

Ai ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me flokë të shkurtër, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *