Megi Pojani dhe Endri Çekiçi kapen sërish mat, ja detaji që i nxorri zbuluar (FOTO)

Vajza pa komplekse Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten prej kohësh se po jetojnë një histori dashurie.

Ndonëse ato vetë nuk kanë thënë asgjë lidhur me këtë çështje, detajet e kapur nga ndjekësit dhe mediat i kanë nxjerrë zbuluar edhe një herë.

Para disa kohësh, dyshja publikuan disa foto nga një restorant, ku vihej re se ambienti dhe tavolina ishin identike, teksa u ngritën dyshime se janë të lidhur.

Megi dhe Endri janë kapur përsëri mat, ndonëse janë të heshtur për të treguar se çfarë lidhje kanë me njëri-tjetrin.

Megi ka publikuar një fotografi ku pozon para pasqyrës së një ashensori.

Gjithashtu dhe vetë Endri ka publikuar në Instagramin e tij një foto po në të njëjtin ashensor.

Në cep të fotos, vihet re se është pasqyruar diçka e bardhë, e njëjtë me ngjyrën e fustanit të Pojanit.

Endri Çekiçi aktualisht luan për Konyaspor në Turqi, ndërsa me këto foto duket se bashkë me Megin po shijojnë dashurinë.

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *