Porositi pizza në Tiranë, ajo që gjeti brenda nuk i kishte ndodhur kurrë në jetë (Foto)

Kur ushqehesh neper fastfoodet ne Shqiperi duhet ti besh gjithmone syte kater sepse cfare nuk pret .

Duhet te jesh shume i kujdesshem dhe vigjilet me ate qe konsumon.Mire qe produktet jane shtrenjtuar por ndonjehere jane dhe te rrezikshme.

Si ky rast kur nje i ri shkon ne nje piceri ne Tirane dhe porosit nje pica me kerpudha dhe sallam.

Mire qe e blen me cmim te kripur por brenda pices gjen nje gozhde, kjo nuk kishte bere vaki por ja qe ndodh..

Published
Categorized as Lajme

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *